صفحه اصلی > اخبار و تازه ها > اخبار و مطالب ویژه جنگ نرم

 
تاریخ درج مطلب: 19 مهر 1390
 

مروری بر بخش ویژه « جنگ نرم » در پنجمین جشنواره رسانه های دیجیتال

 

رئیس بخش جنگ نرم نمایشگاه رسانه های دیجیتال، از پخش مستند تحلیل حوزه های جنگ نرم در رسانه ملی و درآینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه هنر ناب اسلامی به نقل از ستاد خبری پنجمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال، محمد حسن حیدری گفت: مؤسساتی که هدف براندازی نظام جمهوری اسلامی را در فضای دیجیتال دنبال می‌کنند، شناسایی شده و در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال به مردم معرفی می‌شود.

وی با تأکید بر لزوم آگاه‌سازی مخاطبان از اهداف شبکه‌های اینترنتی و موتورهای جستجو‌گر، از شبکه جستجوگر گوگل به‌عنوان لانه جاسوسی آمریکا یاد کرد و افزود: فعالیت‌هایی که شبکه گوگل به‌منظور دریافت اطلاعات کاربران صورت می‌دهد، در قالب تابلو و مقاله و کلیپ، به مخاطبان معرفی شده و اهداف این شبکه جستجوگر برای آنان روشن شود.

حیدری درخصوص امکان دسترسی مخاطبان به تابلومقالات ارائه شده در بخش جنگ نرم اعلام کرد: متقاضیان دریافت اطلاعات و تابلومقالات می توانند با شماره تلفن هایی که در تابلومقالات نوشته شده است تماس بگیرند و آن را دریافت کنند.

مسئول بخش جنگ نرم در پنجمین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال، معرفی جنگ نرم و تهدیدهای آن در فضای رسانه دیجیتال را از هداف این بخش از نمایشگاه عنوان کرد و از ارائه تابلو، مقاله،کلیپ و دکور در بخش‌های این حوزه خبر داد.

حیدری گفت: حیات خبیثه، یکی از سه بخش کلی جنگ نرم در نمایشگاه است که این بخش در شش غرفه اصلی به معرفی جنگ نرم در فضای اینترنت، بازی‌های رایانه‌ای، شبکه‌های ماهواره‌ای، شبکه تلفن همراه، گوگل، لانه جاسوسی آمریکا پرداخته و همچنین به معرفی مؤسسات برانداز جمهوری اسلامی خواهد پرداخت.

محمدحسن حیدری گفت: مستند "تحلیل حوزه های جنگ نرم" در حوزه های مختلف جنگ نرم، در حال ساخت است و آنچه به صورت کلیپ، در قسمت های مختلف حیات خبیثه جنگ نرم پخش می شود، تنها تکه های آماده شده ای از این مستند است.

وی با اشاره به فعالیت بخش رسانه های دیجیتال برای تولید مستند جنگ نرم، زمان اتمام ساخت این مستند را دو ماه آینده اعلام کرد. مدیر بخش جنگ نرم تأکید کرد: این مستند در آینده ای نزدیک، از رسانه ملی پخش می شود.

وی استقبال مخاطبان از بخش حیات خبیثه در بحث پژوهشی و نیز تیراندازی لیزری و ماروپله در بخش سرگرمی را بیش از سایر قسمت ها اعلام کرد.

پنجمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال تا ۲۳ مهر از ساعت هشت صبح تا ۲۰ میزبان علاقه مندان به تولیدات دیجیتالی است.

منبع اصلی : پایگاه اطلاع رسانی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

اخبار و مطالب مربوط به جنگ نرم

تصویر

عنوان خبر / مطلب

تاریخ درج

  فیلم کامل گزارش جنجالی درباره لغو « جشنواره بین المللی افق نو » در ایران + دانلود با کیفیت عالی

 29 مهر 1392

  به بهانه نقد فیلم آرگو ، "شعبده هالیوود" در واکاوی ایران هراسی هالیوود برگزار می شود

19 اسفند 1391

  مروری بر بخش ویژه « جنگ نرم » در پنجمین جشنواره رسانه های دیجیتال

19 مهر 1390

  بزرگترین فراخوان جمع آوری آثار مربوط به فتنه 88 کلید خورد

7 اسفند 89

  سروده ای با موضوع جنگ نرم به نام « باور کنید » + طرح گرافیکی

11 آبان 89

  سخنرانی استاد مصباح یزدی در همایش جنگ نرم + دانلود فیلم و صوت

6 آبان 89

   نقشه راه جنگ نرم از دیدگاه مقام معظم رهبری + دانلود فایل

18 فروردین 89

   «نقش بصیرت در ولایت پذیری در زمانه فتنه» + دانلود فایل صوتی

3 آذر 88


 


 

© کلیه حقوق این پایگاه و محتوای آن متعلق به مؤسسه هنر ناب اسلامی بوده و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.