صفحه اصلی > اخبار و تازه ها > اخبار رسانه های دیجیتال

 
تاریخ درج مطلب: 25 آذر 88
 

فهرست برگزیدگان سومین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال

 

برگزیدگان سومین جشنواره و نمایشگاه رسانه های دیجیتال به شرح ذیل معرفی شدند.

نام اثر

نام تولید کننده

رتبه


بخش نرم افزارهای رسانه ای
 

بهترین اثر مبلغ و مروج اسلام و معارف اسلامی

عِطر آیه ها

منصور حسنی سیرچی

رتبه اول

دانشنامه قرآنی نسیم رضوان

موسسه گسترش اطلاع رسانی مبلغ

رتبه دوم

نرم افزار مرگ حیات جاودان

شرکت آوای مهر کوثر

رتبه دوم

صحیفه امام خمینی (ره)

موسسه تنظیم و نشر آثار حضرت امام خمینی (ره)

رتبه سوم

بهترین اثر درحوزه فرهنگ عمومی با مخاطب خانواده

حرف ربط ،جای خط فاصله

موسسه خدمات مشاوره ای ، جوانان و پژوهش های اجتماعی

رتبه اول**

فرزند صالح 1

آوای مهر کوثر

رتبه دوم

راه سلامتی

رسانه ساز دانش

رتبه سوم

بهترین اثر ایرانشناسی و مبلغ و مروج فرهنگ و هنر ایرانی

قم درگه بهشت

موسسه تولید نرم افزار اسلامی آیت اشراق

شایسته تقدیر

طهران قدیم ساتل

ساتل رایان پرداز

شایسته تقدیر

بهترین اثر با مخاطب کودک و نوجوان

ریاضی اول دبستان

شرکت سینا دیتا

رتبه اول

دنیای کاغذ و تا

شرکت رسانه ساز دانش

رتبه دوم

دیکته گو

شرکت درساوازگستر

رتبه سوم

بهترین اثر دانشگاهی، تخصصی و پژوهشی

هفت آسمان

مؤسسه فرهنگی هنری یاسین امین

رتبه اول

نسخه تخصصی ارمغان نبی

موسسه فرهنگی جهان رایانه کوثر

رتبه دوم

اندیشه مطهر

موسسه گسترش اطلاع رسانی مبلغ

شایسته تقدیر

بهترین اثر مبلغ و مروج زبان و ادب فارسی

آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان

شورای گسترش زبان و ادب فارسی با همکاری آریانا داده اندیشه

رتبه اول**

لسان الغیب حافظ

محسن عامری

رتبه دوم

سهراب سپهری

چیستا رایانه پارس

رتبه سوم

بهترین ارتباط تصویری

سیاره اعداد

فرارسانه برگ

رتبه اول

ولاء امام جواد(ع)

مؤسسه فرهنگی هنری یاسین امین

رتبه دوم

ارمغان پیامبر اعظم(ص)

موسسه گسترش اطلاع رسانی مبلغ

رتبه سوم

بهترین اثر مبلغ و مروج فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس

صد خاطره

موسسه فرهنگی روایت سیره شهدا

رتبه اول**

علم الهدی

آرمان گستر رسانه نوین

رتبه دوم

آسمانی ها

موسسه فرهنگی پیام فدک

رتبه سوم

بهترین اثر مبلغ و مروج ارزشهای انقلاب و اندیشه های حضرت امام (ره)

روایت بیداری

موسسه فرهنگی هنری آرمان رسانه توس

رتبه اول**

نرم افزار انقلاب ایمان

شرکت آوای مهر کوثر

رتبه دوم

سال سی

محمد خراسانی زاده

رتبه سوم

بهترین ابزار توسعه خط و زبان فارسی در محیط دیجیتال

گویا

پژهشکده پردازش هوشمند علائم

رتبه اول**

آموزش زبان فارسی

میثاق نوین پویش

رتبه دوم

سروش نگار

سروش مهر آریا

رتبه سوم

بهترین اثر مبلغ و مروج نماز

نماز

میثاق نوین پویش

شایسته تقدیر

بازیهای آموزشی و سرگرمی اسلامی

سوشیانت سیستم شیراز

شایسته تقدیر

بهترین اثر آموزشی

عربی دوم دبیرستان

مؤسسه فرهنگی هنری یاسین امین

رتبه اول**

آموزش جامع شبکه

شرکت راهبرد اندیشه فردا (شرکت فنی مهندسی نرم گستر داده پرداز)

رتبه دوم

آزمایشگاه مجازی شیمی رهنما

ره آورد نوین معماری اطلاعات

رتبه سوم

بهترین فناوری و نوآوری و ارتقاء

سروش حافظ

سروش مهر آریا

رتبه اول**

اس ام اس پنل

فناوری اطلاعات توسعه سامان

رتبه دوم

مدیریت زمان سامان

مؤسسه گسترش اطلاع رسانی مُبلّغ

رتبه سوم

بهترین رابط کاربری

سهراب سپهری

چیستا رایانه پارس

شایسته تقدیر

درج رودکی

مهر ارقام رایانه

شایسته تقدیر

هفت آسمان

مؤسسه فرهنگی هنری یاسین امین

شایسته تقدیر

بهترین اثر مبلغ و مروج فرهنگ اسلامی-ایرانی به زبان های غیر فارسی

اصفهان موزه همیشه زنده تاریخ

پرداز نرم افزار البرز(پانا)

رتبه اول

هیچ اثری حائز امتیاز لازم برای این رتبه نشد

رتبه دوم

دانشنامه قرآن کریم - مشکات-انگلیسی

موسسه فرهنگی هنری تبیان

رتبه سوم


بخش نرم افزارهای تلفن همراه
 

بهترین اثر مبلغ و مروج اسلام و معارف اسلامی

طاها 2

شرکت ابرا تهران

رتبه اول

حبل المتین

پیشگامان موج تلفن همراه

رتبه دوم

ندای توحید 2

ایده پرداز ژوبین

رتبه سوم

بهترین اثر درحوزه فرهنگ عمومی با مخطب خانواده

آیین زندگی

ایده پرداز ژوبین

رتبه اول

پرسمان

پیشگامان موج تلفن همراه

رتبه دوم

مطلع عشق

سوشیانت

شایسته تقدیر

بهترین فناوری و نوآوری و ارتقاء

نرم افزار مدیریت محتوای آرمرایان

علیرضا مانشتی

رتبه اول

روز شمار تشیع

پیشگامان موج تلفن همراه

رتبه دوم

مدرسه فقاهت

شرکت صدای بهار

شایسته تقدیر

نامزدهای بهترین اثر مبلغ و مروج اصلاح الگو