صفحه اصلی > مؤسسه هنر ناب اسلامی > در دیگر رسانه ها > در خبرگزاری های آنلاین >

  
تاریخ درج مطلب: 20 اردیبهشت 1392
 

به بهانه سالگرد اهانت به امام هادی (ع) بازخوانی می شود:
سایت آلمانی blu-news ، با اشاره به بازی « شلیک به مرتد »
، به لزوم وجود "آزادی" برای یک مرتد پرداخت!

 

سایت آلمانی زبان blu-news ، به بهانه بازی « شلیک به مرتد » خواستار حمایت از شاهین نجفی شد. حال باید از چنین رسانه هایی که با ژستی حق به جانب خواستار پایبندی به قانون به اصطلاح "آزادی" افراد هستند ، پرسید : « چرا بیش از یک و نیم میلیارد نفر مسلمان باید مجبور باشند به قوانین کوته فکرانه شما جمعیت محدود پایبند باشند و حتی حق ندارند از قوانین الهی دین خودشان تبعیت کنند؟ آیا مسلمانان حق آزادی در پایبندی به قوانین خود را ندارند؟ این مفهوم آزادی شماست؟»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه هنر ناب اسلامی، در این مطلب تحت عنوان اصلی « با عرض پوزش ، شاهین! » و عنوان فرعی « پشتیبانی از قطعنامه برای حمایت از خواننده رپ، شاهین نجفی » نگاشته شده است ، تصویری از بازی « شلیک به مرتد » نمایش داده شده و در توضیح تصویر آورده است: « کشتن از طریق اینترنت ( تصویری از سایت http://www.honarenab.ir » . سپس در ادامه متن، به یادداشت وبلاگی یک حقوقدان زن آلمانی در حمایت حقوقی از شاهین نجفی اشاره نموده و اعتراض خود را از کم کاری رسانه های آلمانی در حمایت از این مرتد بیان می کند.

سپس ماجرای قطعه موسیقیایی توهین آمیز شاهین نجفی نسبت به (امام) « نقی » (علیه السلام) ، امام دهم شیعیان و بازخوردها و واکنش های مختلف از جمله فتوای ارتداد و جوایز یکصد هزار دلاری برای کشتن این مرتد را بیان نموده و مطرح می کند که از آن پس ، وی تحت مراقبت پلیس آلمان قرار گرفته است.

سپس به بخشی از تاریخچه زندگی این خواننده مرتد و فعالیت های زیر زمینی اش در ایران و گریختنش از وطن در سال 2005 می پردازد و وضعیت زندگی او در حال حاضر را با سلمان رشدی ملعون که به واسطه نگارش کتاب آیات شیطانی توسط حضرت امام خمینی (ره) مرتد اعلام شد، مقایسه می نماید. سپس به افزایش بار شدید حملات رسانه ای به شاهین نجفی از طریق انتشار طرح های گرافیکی و بازی ویدیویی با عنوان « شلیک به مرتد » اشاره می کند که در اینترنت منتشر شده تا مسلمانان عملا کشتن او را تمرین کنند.

این رسانه اروپایی که دم از مسائل قانونی می زند، بدون در نظر گرفتن قوانین اسلامی در خصوص اهانت به مقدسات دینی ، این واکنش های همه جانبه رسانه ای را خشونت طلبی و تحجر نامیده و از ایده های مطرح شده جهت حمایت های رسانه ای و حقوقی از شاهین نجفی استقبال کرده و خواستار حمایت های رسمی کشورش از این مرتد شد.

حال باید از چنین رسانه هایی که با ژستی حق به جانب خواستار پایبندی به قانون به اصطلاح "آزادی" افراد هستند ، پرسید : « چرا بیش از یک و نیم میلیارد نفر مسلمان باید مجبور باشند به قوانین کوته فکرانه شما جمعیت محدود پایبند باشند و حتی حق ندارند از قوانین الهی دین خودشان تبعیت کنند؟ آیا مسلمانان حق آزادی در پایبندی به قوانین خود را ندارند؟ این مفهوم آزادی شماست؟»

اصل خبر را در منبع اصلی (سایت آلمانی زبان blu-news) ببینید.

 

مطالب مرتبط با بازی فلش « شلیک به مرتد! »

تصویر

عنوان مطلب

تاریخ درج

   محصولات مؤسسه؛ بازی های فلش؛ بازی « شلیک به مرتد » + دانلود

----

   بازی فلش « شلیک به مرتد » را آنلاین بازی کنید!

----

   برگزیده شدن بازی « شلیک به مرتد » در جشنواره « امام من » ، ویژه تولیدات دیجیتال امام هادی (ع)

31 خرداد 1391

   بازخوانی اخراج و حذف سایت مؤسسه هنر ناب اسلامی از سرور کانادایی به خاطر بازی « شلیک به مرتد » + اسناد

22 اردیبهشت 1392

   به بهانه سالگرد اهانت به امام هادی (ع) : سایت آلمانی blu-news ، با اشاره به بازی « شلیک به مرتد » ، به لزوم وجود "آزادی" برای یک مرتد پرداخت!

20 اردیبهشت 1392

   سایت انگلیسی thecommentator ، بازی « شلیک به مرتد » را یک تروریسم دولتی خواند!!!

28 خرداد 1391

   در دیگر رسانه ها؛ خبرگزاری فارس و ده ها خبرگزاری ، سایت و وبلاگ دیگر: بازی آنلاین «شلیک به مرتد» تولید شد + لینک دانلود

9 خرداد 1391

   در دیگر رسانه ها؛ سایت رادیو فرانسه : یک بازی اینترنتی (شلیک به مرتد) قتل شاهین نجفی را ترغیب می‌کند

9 خرداد 1391

   Target The Mortad”, Iran Develops a Game Against Shahin Najafi“

12 خرداد 1391

   در دیگر رسانه ها؛ خبرگزاری ایکنا: به همت مؤسسه هنر ناب اسلامی بازی فلش «شليك به مرتد» توليد و منتشر شد

6 خرداد 1391

   در دیگر رسانه ها؛ خبرگزاری ایکنا: نرم‌افزار «پيشوای هدايت» منتشر می‌شود

17 خرداد 1391


 


 

© کلیه حقوق این پایگاه و محتوای آن متعلق به مؤسسه هنر ناب اسلامی بوده و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.