صفحه اصلی > مؤسسه هنر ناب اسلامی > در دیگر رسانه ها > در مطبوعات و نشریات >

  
تاریخ درج مطلب: 15 دی 1392
 

مصطفی لیلایی، مدیر فروش مؤسسه هنر ناب اسلامی، استان تهران: شبکه مثل حلقه وصل است.

 

ماهنامه فرهنگی تشکیلاتی حلقه وصل - سال اول - شماره دهم - دی 1392 - صفحه 21

مؤسسه فرهنگی دیجیتال « هنر ناب اسلامی » مجموعه ای  خصوصی است متشکل از جوانان متعهد و متخصصی که در موضوعات « معارف اهل بیت (ع) » ، « انقلاب اسلامی » و « دفاع مقدس » در قالب رسانه های دیجیتال به نشر و ترویج فرهنگ و هنر اسلامی به فعالیت می پردازد.

مؤسسه ما فعالیت خود را از سال 1387 با عنوان « گروه طراحی هنر ناب » آغاز کرد و در مهرماه 1388 به عنوان یکی از نخستین مؤسسات فرهنگی دیجیتال مجوز نشر دیجیتال را از مرکز توسعه فن آوری و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت کرد.

مهمترین محصولات مؤسسه ما نرم افزارهای چندرسانه ای است در موضوعات اهل بیت (ع) ، معارف اسلامی و انقلاب اسلامی. « پیشوای پیامبران » نرم افزار چندرسانه ای حضرت محمد (ص) ، « پیشوای عدالت » نرم افزار چندرسانه ای امام علی (ع) ، « امر و نهی های آسمانی » نخستین نرم افزار تحصصی امر به معروف و نهی از منکر ، « انقلابی ها » نرم افزار چندرسانه ای ویژه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و « مردمان دین سالار » نرم افزار چندرسانه ای ویژه روز جمهوری اسلامی ایران از جمله این نرم افزارهاست.

مؤسسه هنر ناب در زمینه تولید بازی های رایانه ای هم فعال است. مثلا یکی از بازی های ما « شلیک به مرتد » است. در این بازی فلش، محبین اهل بیت (ع) به شاهین نجفی نماینده شیطان رجیم به خاطر اهانتش به امام علی النقی (ع) شلیک می کنند. یکی دیگر از بازی های ما « مسیر درست » نام دارد که در آن کاربر می بایست با توجه به زمان اندکی که تا اذان باقی مانده است، به سرعت خود را به مسجد برساند.

مجموعه ما تازه با شبکه تولید و توزیع محصولات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی آشنا شده است. اولین چیزی که این شبکه دارد این است که مثل ماهنامه حلقه وصل است، بچه هایی که در زمینه انقلاب اسلامی کار می کنند را به هم وصل می کند و نکته دیگر این که به قول دکتر عباسی بچه ها می توانند از طریق این شبکه در زمینه تولید و توزیع محصولات فرهنگی در کشور موج و جریان ایجاد کنند.

دوستان برای ارتباط با مؤسسه هنر ناب اسلامی می توانند به سایت www.HonareNab.ir مراجعه کنند.

 

 


 

© کلیه حقوق این پایگاه و محتوای آن متعلق به مؤسسه هنر ناب اسلامی بوده و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است.